پرایم دی، جمعه سیاه تابستانی

پرایم دی آمازون، نسخه تابستانی بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه است که هر سال در ماه جولای به مدت دو روز یا 48 ساعت برگزار می‌گردد اما طی دو سال گذشته به دلیل همه گیری کرونا ویروس، این رویداد تخفیفی با جابجایی تاریخ برگزار می‌شد اما امسال طبق روال همیشگی خود به ماه جولای بازگشت. در روز Prime Day سایت آمازون برای لوازم الکترونیکی، لوازم خانگی، لباس، اسباب‌بازی و ... تخفیف های شگفت انگیزی ارائه می‌دهد.

Prime Day 2022 چه روزی است؟

تخفیف تابستانی آمازون با عنوان پرایم دی 2022 در تاریخ 12 و 13 July (21 و 22 تیر ماه) برگزار می‌شود که می‌توان این رویداد تخفیفی را بعد از Black Friday، دومین زمان تخفیف دهی بزرگ آمازون دانست. تفاوت پرایم دی و جمعه سیاه در تاریخ برگزاری آن می‌باشد و همچنین، مدت زمان تخفیف‌های بلک فرایدی 24 ساعت بوده اما در پرایم دی، 48 ساعت زمان دارید تا کالای خود را پیدا کرده و برای خرید آن تصمیم بگیرید.

در پرایم دی امکان خرید از آمازون آمریکا، آمازون امارات، آمازون ترکیه، آلمان و انگلیس به شرط ارسال به آمریکا وجود دارد که می‌توانید از تخفیف‌ها بهره ببرید. برای این کار کافیست وارد سایت آمازون کشور مورد نظرتان شده و پس از انتخاب کالای تخفیف دار که نیاز به خرید دارید، لینک آن را کپی کرده و در سایت چارسوق ثبت سفارش کنید. بدین ترتیب چارسوق، آن کالا را با تخفیف خریداری کرده و در ایران به شما تحویل می‌دهد.

چارسوق به عنوان یک رابط میان مشتریان ایرانی و سایت آمازون بوده چرا که شما از ایران امکان خرید از سایت‌های خارجی و یا استفاده از تخفیف‌ها را نخواهید داشت. 

مطلب ویژه: آمازون پرایم (amazon prime) چیست؟

چه کالاهایی تخفیف پرایم دی دارند؟

برای پیدا کردن کالاهای تخفیف دار پرایم دی، ورود به سایت آمازون کفایت می‌کند چرا که تمامی تخفیف‌ها قابل مشاهده بوده اما می‌توانید با دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی چارسوق مانند اینستاگرام و تلگرام، از تخفیفات ویژه به همراه لینک کالا مطلع شوید و سرعت بیشتری در سفارش دادن داشته باشید. خبر خوب اینکه از تاریخ 21 JUNE در سایت آمازون تعدادی از کالاها تخفیف‌هایی تا 55% با عنوان Early Prime Day دارند که می‌توانید زودتر خرید خود را انجام دهید.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

به کمک چارسوق می توانید از سایت های خارجی مانند آمازون، ایبی، علی اکسپرس و ... خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرید.