آیا تا به حال به سایت سفورا (Sephora) سر زده‌اید؟

 

حتما برای شما هم بسیار پیش آمده است که می‌خواهید انواع لوازم آرایش را روی پوست خود امتحان کنید و نمی‌دانید کدام وسیله از کدام برند برای شما مناسب است. یا ممکن است بسیاری از لوازم آرایش را در مغازه‌ها یا سایت‌ها دیده باشید اما نمی‌دانید چه کاربردی دارند. سفورا در جهت حل این مشکل سایتی را طراحی کرده است که امکانات بسیار جالبی دارد. در اینجا به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

یکی از جالب‌ترین قسمت‌های این سایت، تب HOW TOS هست. در این تب چندین قسمت کاربردی و جالب را می‌بینیم:

Foundation Finder

در اینجا از شما آزمونی گرفته می‌شود و سوالاتی پرسیده می‌شود. از این قبیل که چه پوششی را مد نظر دارید یا پوست شما چگونه است و غیره. آنگاه محصولاتی که برای پوست و کاربرد شما مناسب‌تر هستند را معرفی می‌کند و شما می‌توانید از بین آن‌ها محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Sephora Virtual Artist

در این قسمت شما می‌توانید عکس خود را آپلود کنید یا از مدل‌های از پیش تعریف شده در نرم افزار استفاده کنید. سپس عکس مورد نظر خود را آرایش می‌کنید. به عنوان مثال در قسمت shadow‌ می‌توانید رنگ و مدل سایه‌های مختلف را امتحان کنید تا ببینید کدام را می‌پسندید. با انتخاب هر سایه، ‌سفورا بهترین محصولی را که می‌توان با آن به این آرایش دست یافت را نشان می‌دهد. در انتهای آرایش همه‌ی محصولاتی که از آن‌ها استفاده کرده‌اید به همراه قیمت آن‌ها به شما نشان داده می‌شود و می‌توانید به راحتی از بین آن‌ها انتخاب کنید.

Skincare Finder

در این قسمت هم آزمونی از شما گرفته می‌شود و شما به سوالاتی مانند اینکه نوع پوست شما چگونه است یا به دنبال چه محصولی هستید یا مشکل پوستی شما چیست پاسخ می‌دهید. سپس محصولات مناسب مراقبت از پوست به شما پیشنهاد می‌شود.

Sephora Collection Brush Quiz

در این آزمون هم با پاسخ دادن به سوال‌های مربوطه می‌توانید براش آرایشی مناسب برای کاربری خود را انتخاب کنید. براش‌های این سایت از بهترین و با کیفیت‌ترین براش‌های آرایشی هستند و از قیمت‌های مناسبی هم برخوردارند.

قسمت‌های دیگر تب HOW TOS نیز راهنمای خرید کالاهای دیگر هستند. همچنین ویدئوهای آموزشی مفید و با کیفیتی را در این تب می‌توانید مشاهده کنید.

Gifts

تب دیگری که در این سایت قرار دارد، تب Gifts است. در اینجا نیز قسمتی با عنوان gift finder وجود دارد که می‌توانید برای خانواده یا دوستان خود هدیه‌ای تهیه کنید. کافیست در کوئیز این قسمت شرکت کنید و جواب بدهید که هدیه برای چه کسی است و چه نوع هدیه‌ای با چه قیمتی مدنظر دارید و هدیه‌های مختلفی که می‌توانید تهیه کنید را مشاهده کنید.

قسمت‌های فروش (Shop) و برندها (Brands) نیز از دیگر قسمت‌های این سایت است. کافیست به هر نحوی کالای مطلوب خود را انتخاب کنید و لینک آن را در چارسوق ثبت سفارش کنید. بعد از 35 روز کالا را درب منزل تحویل بگیرید و به شادی از آن استفاده کنید.

 

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز