حیوان خانگی خود را هوشمند نگه دارید

عرصه تکنولوژی از آنهایی که در خانه و یا محل کار خود حیوانات خانگی دارند نیز غافل نمانده و دستی هم در این موضوع دارد. دیگر نباید نگران گرسنه ماندن، تشنگی و یا حوصله سر رفتن حیوان خانگی خود به هنگام رفتن به سفر، محل کار، خرید و ... باشید. همچنین زمان‌هایی که مهمان دارید یا در حال انجام کاری هستید و وقت رسیدگی به حیوانتان را ندارید، حیوان شما گرسنه و تشنه نمی‌ماند چرا که ابزارهای هوشمند کار شما را راحت می‌کنند.

در ادامه به معرفی برخی از این ابزارها می‌پردازیم و لینک‌های خرید از خارج هر کدام از این کالاها را برایتان قرار داده تا در صورت نیاز به سایت چارسوق سفارش دهید.

غذا دهنده هوشمند حیوان خانگی

این وسیله که در ابتدا توسط شیائومی تولید و به بازار عرضه شد همانند یک غذاخوری دائمی کار می‌کند با این تفاوت که غذا همیشه در آن حاضر است چرا که محفظه‌ای برای ذخیره سازی مواد غذایی دارد.

غذا دهنده هوشمند حیوانات، ظاهری مانند یک گلدان دارد. شما باید غذای مورد نظرتان را در محفظه آن بریزید، اینجاست که بخش هوشمند وسیله دست به کار می‌شود و نیاز است زمان‌دهی دلخواه را به آن داده و سه وعده غذای حیوان خانگی خود را فراهم کنید. اما این تمام قضیه نیست، بلکه این وسیله به شما امکانی را می‌دهد که بتوانید تعیین کنید حیوان شما در هر وعده، چه میزان از مواد غذایی را می‌تواند بخورد و بیشتر از آن اندازه در اختیارش قرار نمی‌گیرد.

این وسیله هوشمند، سلامت مواد غذایی را تضمین می‌کند و دارای یک برس لاستیک مانند نرم است که از به هم چسبیدن غذا و احتمال گیر کردن آن در گلوی حیوان جلوگیری می‌کند.

هر زمان میزان غذای موجود در دستگاه رو به اتمام باشد از طریق چراغی که بر روی آن تعبیه شده به شما هشدار داده می‌شود. همین‌طور می‌توانید برای کنترل و دریافت هشدارهای دستگاه، از طریق گوشی موبایل خود نیز به آن متصل شوید.

معمولا میزان غذایی که می‌توانید در دستگاه قرار دهید 2 کیلوگرم است. پس دیگر نگران گرسنه ماندن حیوان خود نباشید.

لینک مشاهده نمونه‌های مختلف این دستگاه در آمازون:

https://amzn.to/2YqxoqW

ظرف آب هوشمند حیوانات خانگی

اما موضوع دیگری که در این میان به ذهنتان می‌رسد این است که آب مورد نیز برای حیوان را چگونه تامین کنید. ابزار هوشمند دیگری که برای حیوانات خانگی ساخته شده، ظرف آب هوشمند است که توانایی تصفیه کردن آب را نیز دارد. در این وسیله، آب همیشه در جریان است که هیدروژنه می‌شود و امکان ایجاد هرگونه باکتری و بیماری را به صفر می رساند.

در بعضی از مدل‌های این دستگاه، از تصویر ماهی برای گربه‌ها و همچنین تصاویر جذاب دیگر به کار رفته تا حیوان را تشویق به آب خوردن کند و از بیماری‌های کلیه و ... در امان بماند.

مدل‌های مختلف در آمازون:

https://amzn.to/2MACD01

جی پی اس هوشمند حیوانات

این وسیله یکی از ابزارهای لازم برای حیوان شماست تا زمانیکه آن را به فضای باز می‌برید بتوانید از طریق موبایل خود، موقعیت مکانی حیوانتان را مشاهده نموده و از طریق این وسیله، حیوان را صدا زده و او را خانه یا پیش خود فرا بخوانید. بعضی از مدل‌های این دستگاه می‌تواند علائم حیاتی را نیز تشخیص داده و ثبت کند که قیمت گران‌تری نسبت به سایر مدل‌ها دارند.

خرید جی پی اس هوشمند حیوانات از آمازون:

https://amzn.to/2M1e78G

حیوان خانگی را از راه دور کنترل کنید

اگر سر کار، سفر یا هر جای دیگری به سر می‌برید و حیوان خانگی دارید و مجبورید آن را تنها در خانه بگذارید، با خرید دوربین هوشمند (lighthouse)، تصویر حیوانتان را در خانه ببینید و آن را نظارت و کنترل کنید. این وسیله فقط یک دوربین نیست چرا که دارای یک مخزن برای قرار دادن خوراکی بوده و هر زمان که بخواهید با فشار دادن یک دکمه از روی گوشی موبایلتان می‌توانید به دستگاه دستور پرتاب غذا برای حیوانتان را بدهید. به علاوه، اگر دیدید حیوانتان در حال انجام خطا است می‌توانید از طریق گوشی موبایل با او صحبت کرده و هشدار دهید؛ صدای شما از طریق دستگاه پخش خواهد شد.

لینک خرید از آمازون:

https://amzn.to/2YGqid3

اسباب بازی‌های هوشمند حیوانات

اما بخش جالب و مهم قضیه آنجاست که اگر شما در خانه نباشید و یا زمانی برای بازی و سرگرم کردن حیوانتان نداشته باشید به سرعت حوصله‌اش سر رفته و اگر این روند به صورت دائم ادامه داشته باشد، حیوان شما افسرده و مریض می‌شود. پس چاره چیست؟

اینجاست که اسباب بازی‌های هوشمند به کمکتان آمده و کار را برای شما آسان می‌سازد. نمونه اول این وسیله، یک استخوان هوشمند است که به موبایل شما وصل می‌گردد و با حرکت دادن و پرتاب کردن آن از راه دور می‌توانید با حیوان خود بازی کنید.

لینک خرید از آمازون:

https://amzn.to/2GPtEnM

نمونه دوم اسباب بازی هوشمند حیوانات، یک مکعب لیزری است. این وسیله نیز به گوشی موبایل متصل می‌گردد و با حرکت دادن نور آن حیوانتان را سرگرم می‌سازید به علاوه می‌توانید از طریق این مکعب و از راه دور با او حرف زده یا برایش موزیک پخش کنید.

لینک مشاهده مدل‌های مختلف و خرید ازآمازون:

https://amzn.to/2yG30cx

 
بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز