ریزش قیمت دلار، خرید از خارج را به صرفه کرد

تا خریدی آسان و به صرفه از سایت‌های خارجی فقط چند قدم فاصله دارید!

آیا تا به حال از سایت‌های خارجی خرید کرده‌اید؟ شاید هم برایتان دور از تصور بوده که بتوانید از داخل ایران و بدون داشتن کارت پرداخت ارزی، از سایت‌های خارجی مانند Amazon و ... خرید کنید. یا اصلا به فکر خرید از خارج نبوده‌اید و اطلاعاتی در این زمینه ندارید.

حتما برایتان پیش آمده که طی سال‌های اخیر قصد خرید محصولی داشته‌اید اما به شما گفته شده که این کالا دیگر به ایران وارد نمی‌شود و یا به دلیل تحریم‌ها و گرانی نرخ ارز مجبور شده‌اید هزینه‌ای گزاف برای خرید محصول مورد نظرتان پرداخت کنید که همه این اتفاقات به دلیل تحریم‌ها، عدم واردات برخی محصولات به ایران، گران بودن قیمت دلار و ... است.

اکنون که نرخ ارز به خصوص دلار، روند کاهشی داشته بهترین فرصت برای خرید از خارج است.

چگونه از سایت‌های خارجی خرید کنیم؟

مدت‌ها بود که به دلیل رد شدن قیمت دلار از 30 هزار تومان، بیشتر مردم ناراحت و نگران بودند به خصوص افرادی که با نحوه خرید از خارج آشنا بوده و اکنون به دلیل گرانی‌های ناشی از نرخ ارز مجبور بودند از خریدهای خود دست بکشند و یا هزینه بیشتری پرداخت کنند که اغلب به صرفه نبود. این روزها که نرخ دلار رو به کاهش است بهترین فرصت برای خرید بوده چرا که اصلا مشخص نیست این کاهش دائمی باشد و ممکن است مجدد دلار به 30 هزار تومان و بیشتر افزایش یابد.

اگر با شیوه خرید از سایت‌ های خارجی آشنا نیستید پس این مطلب مناسب شماست. سایت چارسوق با سال‌ها فعالیت در زمینه خرید خارجی و تحویل محصول در ایران می‌تواند شما را در خرید از آمازون، خرید از ایبی، خرید از علی اکسپرس و دیگر سایت‌های معتبر خارجی همراهی کند. تمام مراحل مکاتبه با فروشنده خارجی، خرید محصول، پرداخت ارزی، تحویل کالا در خارج و ارسال آن به ایران بر عهده تیم چارسوق می‌باشد.

برای این کار فقط باید وارد سایت‌ خارجی شده و کالای خود را پیدا کنید. چارسوق تعداد زیادی از سایت‌های خارجی معتبر را در مقالات موجود بر روی سایت و همچنین در هایلایت معرفی سایت در پیج اینستاگرامش معرفی کرده و برای دسترسی آسان شما، آدرس سایت‌ها را به همره لینک قرار داده است.

مطلب ویژه: بهترین سایت‌های معتبر خارجی برای خرید کدامند؟

پس از پیدا کردن کالای خود از سایت خارجی، لینک آن را در سایت Charsooq ثبت سفارش کرده و یا در دایرکت اینستاگرام ارسال نمایید تا باقی روند خرید و ارسال به ایران برای شما انجام شود.

هزینه خرید از خارج چگونه محاسبه می‌شود؟

خرید از آمازوناولین نکته که برای خرید از خارج باید در نظر بگیرید این است که نباید قیمت دلاری، درهمی و ... کالا را که در سایت خارجی نمایش داده می‌شود ضرب در نرخ ارز کنید چرا که خرید از سایت‌ های خارجی و ارسال آن به ایران دارای هزینه‌هایی از جمله هزینه حمل محصول (بر اساس وزن کالا)، هزینه گمرک، هزینه بیمه و کارمزد می‌باشد که پس از ثبت سفارش در چارسوق، تمامی این هزینه‌ها در پیش فاکتور محاسبه شده و برای شما ارسال می‌گردد.

با تمام این هزینه‎‌ها اگر کالای شما یک محصول کمیاب در ایران بوده و یا موردهای تقلبی آن زیاد باشد قطعا متوجه خواهید شد که خرید از یک سایت خارجی، کاملا به صرفه و منطقی است.

در حال حاضر با کاهش نرخ ارز، بهترین فرصت برای نهایی کردن خریدهایی است که مدتهاست به دلیل گرانی دلار از خرید خود دست نگه داشته‌اید چرا که اصلا تضمینی برای پایدار بودن شرایط و ثابت ماندن هزینه دلار بر روی قیمت فعلی وجود ندارد.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

به کمک چارسوق می توانید از سایت های خارجی مانند آمازون، ایبی، علی اکسپرس و ... خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرید.