بهترین انیمیشن‌های دنیا کدامند؟ از کجا بخریم؟ (بخش دوم)

در بخش اول این مقاله قرار شد بهترین و پربازدیدترین انیمیشن‌ها که مناسب هر سن و سالی هستند و تماشای آنها توصیه می‌شود را معرفی کنیم. همانطور که می‌دانید این روزها به راحتی می‌توان هر فیلمی را از اینترنت دانلود کرد اما در این میان برخی افراد دوست دارند که نسخه اصلی فیلم‌ها را ببینند و بعد هم آن را به آرشیو خود اضافه کنند که ما برای این افراد هم چاره‌ای اندیشیده‌ایم.

اگر شما هم جزو این گروه هستید می‌توانید با خرید از آمازون یا Ebay و همچنین دیگر سایت‌های خارجی که فیلم‌ها و انیمیشن‌های مورد نظر شما را به فروش می‌رسانند، آرشیو خود را کامل کنید و برای این کار هم می‌توانید از سایت چارسوق کمک بگیرید تا کالای مورد نظر شما را به ایران آورده و درب منزل تحویلتان دهد.

بهترین‌های انیمیشن سینمایی کدامند

6. مینیون‌ها (Minions)

Minionsحتما تا به حال بارها در اینستاگرام و ... عکس‌ها و کلیپ‌های جذاب از این موجودات کوچک و زرد رنگ را دیده‌اید. طبق داستان، این موجودات با مزه از ابتدای دنیا وجود داشتند و هر دفعه با کارهای عجیبی که انجام می‌دهند باعث از بین رفتن رئیس خود خواهند شد مثلا با دیدن یک موز که خیلی به آن علاقه دارند موجب از بین رفتن رئیس دایناسور خود شده یا با کنار زدن پرده‌ها و ورود نور به اتاق باعث می‌شوند رئیس خون آشامشان از بین برود.

این داستان و اتفاقات هیجانی و خنده‌دار آنقدر ادامه پیدا می‌کنند که آنها در نهایت به یک فضا می‌رسند و در آنجا به زندگیشان بدون رئیس ادامه می‌دهند اما باز هم بعد از مدتی متوجه می‌شوند که باید یک رئیس جدید داشته باشند که ادامه ماجرا را باید خودتان دیده و لذت ببرید.

7. من نفرت انگیز (Despicable Me)

Despicable Meاین انیمیشن در سه قسمت ساخته شده و محوریت داستان بر روی همان مینیون‌ها می‌چرخد که دائما در حال خرابکاری کردن هستند اما شخصیت‌های با نمک و حتی شرور دیگری نیز به این انیمیشن اضافه شده‌اند. در قسمت اول این انیمیشن سینمایی که در سال 2010 ساخته شد یک مرد شرور به نام گورو و دستیارانش که همان مینیون‌ها هستند درگیر ماجراهایی جالب می‌شوند اما در این میان، چندین کودک پرورشگاهی نیز به داستان می‌آیند که انیمیشن را دیدنی‌تر می‌کنند. اما ادامه این داستان یعنی بخش 2 و 3 نیز با حضور مینیون‌ها و گورو به علاوه شخصیت‌های جدیدی که وارد داستان می‌شوند ادامه دارد که حتما باید ببینید.

8. عروس مرده (Corpse Bride)

Corpse Brideانیمیشن سینمایی عروس مرده، یک قصه متفاوت بوده که در سال 2005 به تولید رسید و داستان دختر و پسری را به تصویر می‌کشد که به اجبار خانواده‌هایشان برای منافع اقتصادی مجبور می‌شوند با یکدیگر ازدواج کنند اما داماد بیچاره برای انجام هیچ یک از کارها و جملاتی که باید در مراسم عقد بگوید آماده نیست و حسابی از این موضوع خجالت می‌کشد و به سمت جنگل می‌دود اما در تاریکی جنگل برای او اتفاقاتی می‌افتد که باید خودتان ببینید.

9. بچه رئیس (The Boss Baby)

The Boss Babyاما یکی دیگر از جذاب‌ترین‌های انیمیشن سینمایی را می‌توان بچه رئیس ساخته شده در سال 2017 در نظر گرفت. این انیمیشن درباره خانواده‌ای است که یک پسر بچه دارند و می‌خواهند برای او یک برادر بیاورند اما نه از آن نوزادانی که با یک شیشه شیر و کالسکه می‌بینید. کودکی که به عنوان فرزند این خانواده وارد داستان می‌شود با یک تاکسی و کت و شلوار پوشیده از در منزل داخل شده و خود را بچه رئیس می‌داند.

متاسفانه کارهایی که این کودک تازه وارد انجام می‌دهد را همه از چشم برادر بزرگتر می‌بینند اما از یک جایی به بعد این دو بچه مجبور می‌شوند با یکدیگر همکاری کنند که باید ادامه این انیمیشن سینمایی جذاب را دنبال کنید.

10. دیو و دلبر (Beauty and the Beast)

Beauty and the Beastیک انیمیشن سینمایی تقریبا قدیمی که در سال 1991 توسط کمپانی والت دیزنی تولید شد و توانست در سال 1992 جایزه بهترین موسیقی را از آن خود کند. این داستان هیجان انگیز و عجیب غریب در پی ناراحت کردن یک پیرزن فقیر و البته جادوگر توسط شاهزاده ای مغرور شروع می‌شود. پیرزن جادوگر، شاهزاده مغرور قصه را به یک دیو بزرگ و ترسناک تبدیل می‌کند که فقط در صورتی می‌تواند از این وضعیت نجات یابد که دختری عاشق او شود البته که این اتفاق باید تا 21 سالگی شاهزاده رخ دهد در غیر این صورت او نابود می‌شود. اما چه کسی حاضر می‌شود عاشق یک دیو بزرگ و زشت شود و به قصری پا بگذارد که تمام وسایل آن با یکدیگر حرف می‌زنند و حرکت می‌کنند؟

این انیمیشن زیبا را از دست ندهید.

مطلب ویژه: بهترین انیمیشن‌های دنیا کدامند؟از کجا بخریم؟ (بخش اول)

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز