بهترین مدل‌های قهوه ساز برای خرید از خارج

شاید کمی دور از انتظار به نظر برسد اما درست کردن یک قهوه عالی حتی برای دستگاه هم سخت است و این موضوع را افرادی متوجه می‌شوند که به خوردن قهوه ناب علاقه زیادی دارند. برای داشتن یک قهوه خوب و دلپذیر متغیرهای زیادی باید در یک راستا قرار گیرند مثلا آب داغ باید در محدوده دمایی دقیقی به دانه‌های قهوه برخورد کند و کل فرآیند دم کردن نیز باید در یک بازه زمانی معین انجام شود.

فقط تعداد انگشت شماری از قهوه سازهای قطره‌ای می‌توانند این نوع موارد را در ساختار خود داشته و قهوه‌ای با طعم بی‌نظیر ارائه دهند. با این حال، ما استثناهای قابل توجهی در سایت‌های خارجی پیدا کردیم که قهوه عالی دم می‌کنند.

کدام‌ قهوه‌سازها کارآیی بهتری دارند؟

1. Oxo Brew

این قهوه ساز قطره‌ای ظرفیت 8 فنجان قهوه داشته و دارای یک سبد فیلتر می‌باشد. Oxo Brew بهترین قهوه‌ساز قطره‌ای است که ظاهری جمع و جور، شیک و محکم داشته و به هیچ عنوان نشتی ندارد.

2. GE Appliances Cafe Specialty Drip Coffee Maker

بهترین قهوه ساز قابل برنامه ریزی و قابل اتصال به وای فای برای کسانی که قهوه حرفه‌ای می‌خواهند و یا کافه دار هستند گزینه بسیار عالی و ویژه‌ای است. این دستگاه با قابلیت کنترل دمای آب، به سرعت یک قهوه بی‌نظیر برای شما آماده می‌کند.

3. Oxo Brew Cold

آیا تا به حال قهوه سرد خورده‌اید؟ همان طور که آماده‌ سازی یک قهوه داغ مشکل است و فوت و فن‌های خودش را دارد، قهوه سرد هم به همان اندازه نکته دارد تا بتواند خوش طعم و قابل نوشیدن باشد. این مدل از قهوه ساز Oxo Brew تفاله‌های قهوه را به طور یکنواخت اشباع می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که قهوه سرد دم شده را با سهولت نسبی از آنها به داخل فنجان خود بریزید.

مطلب ویژه: همه چیز درباره خرید یک دستگاه وافل ساز مناسب

4. قهوه ساز همه کاره Ninja Hot and Cold

این وسیله آشپزخانه را به عنوان دنیای قهوه سازهای سرد و گرم می‌شناسند. قابلیت کف کننده، کاراف حرارتی و فیلتر قابل استفاده مجدد آن را به بهترین قهوه ساز برای کسانی تبدیل می‌کند که همیشه خواهان نوشیدن قهوه هستند. این دستگاه قهوه می‌تواند همه چیز را از قهوه دم سرد و داغ گرفته تا نوشیدنی‌های سبک لاته با قابلیت ایجاد کف فراهم کند و دما را مطابق با انتخاب شما تنظیم می‌کند.

کاراف حرارتی آن چای یا قهوه را تا 2 ساعت گرم نگه می‌دارد. این قهوه‌ساز قابل برنامه‌ریزی حتی به شما امکان می‌دهد قهوه سرد و قهوه داغ را در اندازه‌های مختلف دم کرده و نوش جان کنید.

5. Technivorm Moccamaster

شرکت هلندی تکنیورم چندین دهه است که قهوه سازهای قطره‌ای فوق العاده خوب را به فروش رسانده است. دستگاه قهوه ساز قطره‌ای Moccamaster این شرکت دارای طراحی کلاسیک استیل و جذابی است که به سال 1968 بازمی‌گردد، سالی که اولین Moccamaster به فروشگاه‌ها راه یافت.

این دستگاه به طور مداوم قهوه تازه دم شده را تولید می‌کند و کاراف حرارتی از جنس استیل آن نیز محتویات را به مدت 6 ساعت کامل گرم نگه می‌دارد.

عمر قهوه سازها چقدر است؟

اگر به درستی از قهوه ساز مراقبت شود می‌تواند سال‌ها دوام بیاورد. گفتنی است، به استثنای Technivorm Moccamasters که تحت ضمانت 5 ساله قرار دارند، اکثر قهوه سازها با یک سال ضمانت محدود ارائه می‌شوند. صرف نظر از طول آنها، تمام این ضمانت‌ها عیوب ساخت را پوشش می‌دهند، نه فرسودگی و یا استفاده نادرست از کالا که به خود خریدار مربوط می‌شود.

توجه داشته باشید به دلیل اینکه ما در ایران تحریم هستیم پس ضمانت‌نامه‌های خارجی برای ما معتبر نبوده و قابل استفاده نیست.

چگونه قهوه ساز را تمیز کنیم؟

علاوه بر از بین بردن آلودگی‌های خارجی، لکه‌ها و گرد و غبار، تمام قهوه سازها نیاز به تمیز کردن عمیقی دارند. به طور خاص، سیستم‌های گرمایش آب داخلی آنها باید به طور منظم رسوب زدایی شود. برخی از تولیدکنندگان به شما می‌گویند که این کار را با محلول سرکه و آب انجام دهید و برخی دیگر به جز این که می‌گویند از محلول رسوب زدایی موجود در فروشگاه‌های استفاده کنید.

خرید ارزان قیمت قهوه ساز

اگر شما و یا اعضای خانواده‌تان از علاقمندان به نوشیدن قهوه هستند خرید یک قهوه‌ساز را به شما پیشنهاد می‎‌کنیم که می‌توانید  خرید از دبی را انتخاب کرده و لینک را برای چارسوق بفرستید تا خریداری کند اما اگر قهوه دوست ندارید از آن فقط به طور نمایشی برای آشپزخانه خود صرف نظر کنید.

در نظر داشته باشید که به دلیل تفاوت ولتاژ در برق ایران و آمریکا، بهتر است خرید دستگاه‌های برقی خود را از امارات انجام دهید.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

به کمک چارسوق می توانید از سایت های خارجی مانند آمازون، ایبی، علی اکسپرس و ... خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرید.