بهترین و مناسب‌ترین کتانی‌های مردانه برای خرید از خارج

فارغ از اینکه دونده و ورزشکار هستید و یا به پوشیدن کتانی علاقه دارید باید کفشی مناسب و راحت خریداری کنید تا از آسیب‌هایی که در پی استفاده از کفش نامناسب به بدن وارد می‌شوند جلوگیری کنید.

پوشیدن کفش غیر استاندارد به خصوص اگر دونده یا ورزشکار باشید موجب درد زانو، کمر، جراحت و التهاب کف پا می‌شود که جبران‌ناپذیر است. همچنین پوشیدن کفش مناسب به هنگام ورزش در سرعت حرکت تاثیر بسزایی دارد، به علاوه موجب سبکی و تسلط بر راه رفتن شما نیز می‌شود.

چند نمونه از بهترین انواع کتانی مردانه

به خاطر داشته باشید که صرفا خرید یک کفش برند و گران قیمت نمی‌تواند بهترین انتخاب باشد چرا که عوامل دیگری هم در داشتن کفشی که پاهایتان در آن احساس راحتی کند دخیل بوده و باید به پنجه‌های پا، گودی کف پا و بلندی روی پا هم دقت کرد. خرید کفش ارزان و برند را از سایت های خارجی به واسطه چارسوق می‌توانید تجربه کنید.

  • Brooks Ghost 13

این کتانی مردانه یک مورد بدون نقص نیست اما یکی از گزینه‌های مناسب است که برای خرید و استفاده در دویدن، پیاده‌روی و استفاده روزانه مناسب می‌باشد.

قسمت پاشنه این کفش کمی بلندتر از قسمت جلویی آن بوده که تاثیر فراوانی در عدم درد و عدم آسیب به کمر دارد. همچنین داخل این کتانی طوری طراحی شده که تمام قوس و گودی پای شما را در بر می‌گیرد.

Brooks Ghost 13از دیگر مزایای آن می‌توان به مش‌هایی اشاره کرد که در قسمت فوقانی کتانی وجود دارد و به پای شما اجازه تنفس می‌دهد. اما همانطور که گفتیم این کفش کاملا بی نقص نیست و ضد آب نبودن آن دلیلی است که شاید شما را از خرید منصرف کند.

در حال حاضر این کالا در سایت آمازون با تخفیف به فروش می‌رسد.

  • Nobull Mesh Runners

Nobull یه برند کفش و پوشاک است که در ابتدا فعالیت خود را با هدف قرار دادن جامعه ورزشی آغاز کرد. این کفش با داشتن کمی پاشنه یکدست که در قسمت پاشنه پا بیشتر از پنجه است در عدم ایجاد درد در پا و کمر تاثیر زیادی دارد چرا که پوشیدن کفش کاملا تخت در ورزش و دویدن موجب ایجاد درد در مچ پای شما خواهد شد. همچنین انعطلف پذیری بالای کف این کتانی مردانه شما را در دویدن و ورزش هایتان همراهی می‌کند.

  • Topo Athletic ST-3

Topo Athleticپوشیدن این کفش از نظر سبکی مانند پای برهنه است همچنین دارای یک کفی یکدست از از ابتدا تا انتهای کفش است که مناسب ورزش و دویدن خواهد بود. اما نکته قابل توجه این است که اگر شما در ورزش‌هایتان بیشتر به پاشنه پا فشار می‌آورید احتمالا در استفاده از این کفش کمی درد را تجربه خواهید کرد اما اگر بر روی پنجه پا متمرکز هستید انتخاب آن کاملا درست است.

  • Hoka One One Rincon

این کفش‌ها دارای پاشنه و کفی مناسب و استاندارد برای دویدن و ورزش می‌باشد به خصوص که سبک بودن آن در بالا رفتن سرعت شما هم تاثیر بالایی دارد.

Hoka One One Rinconراحتی و ضربه‌گیری این کتانی بسیار بالا بوده اما نکته‌ای که وجود دارد این است که برخی از دوندگان اظهار دارند که این کفش پس از طی کردن 150 مایل و بیشتر کم کم فرسوده می‌شوند. پس اگر یک دونده حرفه‌ای هستید احتمالا این کتانی نمی‌تواند نهایت رضایتتان را جلب سازد.

  • On Cloudflyer

On Cloudflyerیک کفش متفاوت، سبک و راحت که قسمت زیرین آن با داشتن فضاهای خالی در بالشتک کف، موجب راحتی بیش از حد آن شده است. این فضاهای خالی، کفش را سبک‌تر کرده و در جهش و بالا رفتن سرعت دویدن بسیار موثر است.

  • Salomon Sense Ride 4

کیفیت و دوام کفش‌های Salomon در میان افراد شناخته شده است. این کتانی مردانه با داشتن زیره خارجی بسیار محکم و داشتن عاج‌های عمیق علاوه بر اینکه مناسب مسیرهای جاده‌ای در پیاده‌روی و دویدن است، برای رفتن در گل و لای هم تعبیه شده و ضد آب نیز می‌باشد.

Salomon Sense Ride 4

مطلب ویژه: بهترین ساعت‌های هوشمند اندرویدی کدامند؟

برای انتخاب و معرفی کتانی‌های این مقاله، نظرات خریداران آمازون و ... بررسی شده و اگر دارای برترین رتبه نباشند اما از نظر عواملی مانند راحتی، سبکی و مقاومت در رده بالایی قرار دارند.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

به کمک چارسوق می توانید از سایت های خارجی مانند آمازون، ایبی، علی اکسپرس و ... خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرید.