خرید از خارج

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به کالایی در خارج از کشور نیاز داشته باشید، کالایی که مشابه آن را در ایران پیدا نمی کنید و یا نمونه آن کالا در ایران به نرخ گزافی به فروش می رسد و خریدار را در خصوص اصل بودن یا تقلبی بودن محصول به شک می اندازد. اینجاست که نیاز دارید برای خرید و دریافت کالای مورد نیاز خود راهی پیدا کنید! یکی از روش های متداول خرید از خارج، خرید از وبسایت های آنلاین خارجی است. در این نوشته قصد داریم کلیآتی از روش های مختلف خرید از خارج را عنوان کرده و خدمات اصلی چارسوق را بع عنوان کارگزار خرید از سایت های خارجی برای شما توضیح دهیم.

روش های خرید از خارج

راه های مختلفی برای خرید از خارج وجود دارد که در ادامه اجمالا به بررسی آنها می پردازیم.

1. سفر به آن کشور و به همراه آوردن کالای خریداری شده به ایران: این راه یکی از روش های و راه های پیش روی شماست ولی بسیار پرهزینه است و به علت قیمت بالای بلیط هواپیما، هزینه رزرو هتل، هزینه دریافت ویزا و پااسپورت و نیاز به صرف زمان زیاد، چندان مقرون به صرفه نیست به خصوص اگر تنها دلیل شما برای سفر به خارج از کشور، خرید باشد آن هم برای مصرف شخصی و نه فروش به خریداران.

2. درخواست از یک دوست مقیم خارج، جهت خرید کالا و ارسال به ایران: این راه را نیز می توانید به عنوان یک گزینه مد نظر داشته باشید ولی دقت کنید که یک راه کاربردی برای همه افراد نیست! اولا چون ممکن است شما آشنایی در کشور مورد نظر نداشته باشید و ثانیا در صورت داشتن فرد مورد نظر امکان ارسال پستی از کشور مبدا به ایران وجود نداشته باشد. ثالثا توجه کنید که نرخ ارسال کالا با حجم کم در پست های بین الملی بسیار بالاست و در آخر امکان واریز وجه به حساب فرد مورد نظر، کمی سخت، پیچیده و زمان بر است پس منطقی است که این راه را هم کنار بگذارید.

3. خرید از یک سایت خارجی آنلاین و ارسال پستی به ایران: این راه نیز مثل راه قبلی نیاز به امکان اسال کالا از کشور مبدا به ایران را دارد حال آنکه مبدا اکثر سایتهای معروف خرید کالای آنلاین در دنیا، کشورهایی همچون آمریکا و یا کشورهای دیگری است که به ایران کالا ارسال ندارند به خصوص در شرایط فعلی که کشور ما در تحریم به سر می برد و حتی بسیاری دیگر از کشورها هم این محدودیت را برای ایران به وجود آورده اند.

حال اگر فرض کنیم ارسال کالا از سایت فروشنده به ایران ممکن باشد شما نیاز به امکان پرداخت ارزی برای هزینه خرید خود دارید و در واقع مهم ترین قسمت کار، غیر از آشنایی به نحوه خرید آنلاین و ثبت سفارش در سایتهای خارجی با تسلط نسبی به زبان آن سایت، همین امکان پرداخت هزینه کالا است که معمولا به دلار نیز می باشد. به این منظور باید یک کارت خارجی پایه دلاری مثل ویزا کارت یا مسترکارت داشته باشید. البته شبکه بانکی کشورمان به سیستم بانکی جهانی متصل نیست و شرکتهای ویزاکارت، مسترکارت و … هیچ خدمات مستقیمی به ایران ارائه نمی کنند اما شما می توانید با مراجعه به وبسایت nic-pay.com از کارت های مستر و ویزایی که این شرکت عرضه می کند استفاده نمایید. اما همچنان مشکل عدم امکان ثبت آدرس ایران در سایت های آنلاین جهت خرید از خارج وجود دارد و اینجاست که تازه شما بعد از طی مراحل قبلی به مشکل نداشتن آدرس در خارج از کشور برای تحویل گرفتن کالای خود بر می خورید.

مطلب ویژه: خرید از خارج کشور

4. سپردن تمام مراحل به یک کارگزار حرفه ای و قابل اعتماد: اما راه دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید کالای خود را به راحتی و بدون طی کردن مراحل گفته شده خریداری کرده و تحویل بگیرید. چارسوق میتواند همه مشکلات گفته شده را برای شما حل کند!

  • ما تمام مراحل خرید، حمل کالا، امور گمرکی و تحویل درب منزل را برای شما انجام می دهیم.
  • چارسوق نماد اعتماد الکترونیک دارد و کاملا آسان،به صرفه و مطمئن است.
  • ما کارگزار مطمئن و حرفه ای شما در خرید از خارج هستیم.
  • کافی است کالای مورد نظر خود را از وبسایت های خارجی پیدا کرده و با تخمین قیمت و سپس ثبت سفارش کالای مورد نظر در وبسایت چارسوق، منتظر تحویل کالا درب منزل خود باشد. آن هم تنها در مدت زمانی کمتر از یک ماه!
  • برای مطلع شدن از کالاهایی که می توانید خریداری کنید و جزو لیست کالاهای ممنوعه نیستند، نحوه خرید از سایت های مختلف و جزئیات بیشتری از خدمات ما، به سایت چارسوق مراجعه کنید. توضیحات مفیدی جهت استفاده شما در بخش مقالات و سوالات متداول قرار داده شده است تا فرآیند خرید از خارج با چارسوق برای شما روشن تر گردد.
  • همچنین چارسوق کالاهایی که دارای تخفیف مناسبی هستند را در قسمت تخفیف های پیشنهادی به شما معرفی میکند.

آخرین بروزرسانی: 1398/06/09

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز